Кошик
23 відгуків

Астра Принт

+380 (63) 563-01-00
+380 (93) 672-67-67

Пластикова карта з эмбоссированием

Пластикова карта з эмбоссированием

Ембосування (від англ. embossing, «карбувати») – метод персоналізації пластикових карт, при якому спеціальним апаратом эмбоссером на лицьовій стороні картки видавлюється буквено-цифрова інформація.


Ембосування пластикових карт спочатку було придумано для зручності прийому платежів в торгових точках.Сучасне ембосування карти включає її номер, термін дії, ім'я та прізвище власника. Карту з эмбоссированием прийнято вважати більш іміджевим продуктом, так як пофарбовані в золото або срібло символи надають солідність дисконтній карті. На Ваш смак Ви можете вибрати колір типпирования і висоту эмбоссирования 5мм або 3,5 мм.

З перших банківських карт, які були паперовими, дані переписувалися, що збільшувало час обслуговування клієнта. Щоб уникнути помилок під час покупок і прискорити час заповнення чеків, карти банків стали випускати на металевих пластинках, де з допомогою тиснення видавлювався адресу клієнта.

Сьогодні шляхом эмбоссирования наносяться дані не тільки на банківські кредитні картки, схожі видавлені цифри можна побачити на пластикових дисконтних картах в супермаркетах, різних магазинах, клубах, кафе, ресторанах та інших закладах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner