Кошик
24 відгуків
Астра Принт
+380 (63) 563-01-00
+380 (93) 672-67-67

Книги

Вперше в Україні!

Продаж книг Гранту Кардона "Продай або продадуть тобі: Як домогтися свого на роботі і в житті" і "Посібник з виживання для продавця: як закривати угоди", "Правило в 10 разів більше" і Особистий планувальник 10Х.

Грант Кардон – автор 4-х книг, що увійшли до списку бестселерів «Нью-Йорк таймс», успішний бізнесмен і зірка телеекрану. Грант Кардон також всесвітньо визнаний експерт в бізнесі та продажах. Його компанії підвищують продажу бізнесу зі списку «Fortune-500», а серед його клієнтів такі всесвітньо відомі компанії як Microsoft, Google, BMW, Ford, Chrysler і інші.

 

Книга "Продай або продадуть тобі".  

Продажу торкаються кожної людини на цій планеті незалежно від посади, посади і місця в житті. Керівник ви або прибиральниця ви повинні вміти донести до інших свою позицію, донести те, у що ви вірите. Ви Можете продати свої переконання, свої ідеї і свої мрії іншим?  

 

Книга "Як закривати угоди"

 Закриття ― це фінальний етап при досягненні будь-якої мети. Закриття відноситься  не лише до тим, хто працює в сфері продажу, воно зачіпає всіх. Адже нічого не  відбудеться, поки ви не спонукайте інших людей дати вам підтримку, енергію і  ресурси. Яким би жорстким це не здавалося, саме закриття відокремлює імущих від  незаможних. Ця життєво важлива здатність відрізняє мрійника від людини,  який робить мрії реальністю. 

  Книга Гранту Кардона « Як закривати угоди» ― це не  теоретичне посібник з продажу, а збори реальних прийомів, що ведуть до  закриття.

 

Книга "У 10 разів більше"

В 10 раз больше что это? В 10 раз больше -это обычные люди, ведущие экстраординарную жизнь! Представьте, каждая область вашей жизни выходит на уровень в 10 раз больше. Ваш доход вырастает в 10 раз, ваша ценность на рынке возрастает в 10 раз. Вы в наилучшей физической форме. У вас есть достаточно времени для отдыха и развлечений с семьей на уровне в 10 раз больше. Невозможно?

Грант Кардон показав, як звичайна людина може створити екстраординарну життя. Він зламав код перетворення життя в щось неймовірне і він ділитися з вами як зробити теж саме. 

 

Кращий щоденник ― ПЛАНУВАЛЬНИК 10Х

 

Это не ежедневник вашего деда! Те, кто уже пользуются ежедневником «в 10 раз больше» говорят: «Как я жил без него раньше! Каждый день только с ним!»

Грант Кардон испробовал все возможные виды ежедневников, дневников и планировщиков. И этот-лучший! С ним вы думаете о правильных вещах и не теряете из виду свою цель! Планировщик в «10 раз больше» это отчасти ежедневник, отчасти дневник, созданный для людей, которым нужно в 10 раз больше успеха в жизни!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner